курсовые по деталям машин и основам конструированию, дипломы по деталям машин и основам конструированию, контрольные по деталям машин и основам конструированию
Рефераты по предмету "Логистика", решение задач по предмету "Логистика", контрольные по предмету "Логистика", дипломые работы по предмету "Логистика", курсовые работы по предмету "Логистика".
Количество готовых работ по предмету "Логистика": 28
Логістика (тести) Ответы на вопросы! 1. Принципова відмінність логістичного підходу від передуючих моделей управління матеріальними ресурсами полягає в: а) системі підготовки управлінського персоналу; б) повній відмові від створення і зберігання запасів; в) сприйнятті матеріальних об'єктів як єдиного потоку; г) повній автоматизації процесів управління.
2. Не відповідають поняттю «матеріальний потік»: а) завантаження готової продукції в транспортний засіб; б) складування напівфабрикатів; в) транспортування сировини на склад підприємства; г) переміщення коштів з розрахункового рахунка покупця на розрахунковий рахунок продавця.
3. Матеріальний потік: а) знаходиться в постійному русі; б) може приймати статичну форму; в) може приймати динамічну і статичну форму; г) взагалі не має ніякої форми.
4. Інформаційний потік, який відповідає матеріальному: а) збігається з ним у тимчасовому і просторовому аспектах; б) збігається з ним у тимчасовому аспекті; в) збігається з ним у просторовому аспекті; г) може не збігатися з ним у тимчасовому і просторовому аспектах.
5. На етапі матеріально-технічного забезпечення матеріальний потік має форму потоку: а) сировини, комплектуючих, допоміжних матеріалів; б) напівфабрикатів; в) готової продукції; г) запасних частин для продукції, яка використовується споживачем.
6. Матеріальний потік може вимірюватися у таких одиницях: а) грн.; б) т/м2; в) т/рік; г) грн./т.
7. Матеріальні потоки можуть протікати: а) усередині одного підприємства; б) усередині корпоративної групи підприємств; в) між різними підприємствами; г) всі відповіді правильні.
8. По відношенню до логістичної системи виділяють матеріальні потоки: а) зовнішні та внутрішні; б) вхідні та вихідні; в) неперервні, дискретні, бліц-потоки; г) продуктові, операційні, ділянкові, системні.
9. За умови збереження на підприємстві запасів на одному рівні: а) вхідний матеріальний потік буде більшим за вихідний; б) вхідний матеріальний потік буде меншим за вихідний; в) вхідний матеріальний потік буде дорівнювати вихідному; г) вхідний матеріальний потік переривається.
10. Разові постачання матеріальних ресурсів складають: а) неперервні матеріальні потоки; б) дискретні матеріальні потоки; в) постійні матеріальні потоки; г) бліц-потоки.
11. Системні матеріальні потоки визначаються як сума: а) продуктових; б) операційних; в) ділянкових; г) підсистемних.
12. Логістичні операції - це: а) сукупність дій, спрямованих на перетворення тільки матеріального потоку; б) сукупність дій, спрямованих на перетворення тільки інформаційного потоку; в) сукупність дій, спрямованих на перетворення матеріального і (або) інформаційного потоку; г) укрупнена група логістичних функцій.
13. Двосторонні логістичні операції: а) виконуються всередині логістичної системи; б) змінюють споживчі властивості товарів; в) не пов'язані з переходом права власності на продукцію і страхових ризиків; г) пов'язані з переходом права власності на продукцію і страхових ризиків.
14. До логістичних операцій належить: а) прогнозування матеріального потоку; б) контроль матеріального потоку; в) оперативне управління матеріальним потоком; г) всі відповіді правильні.
Логістика (тести) 1. Найбільш точно характеризує логістику в економічній сфері таке визначення: а) організація перевезень; б) матеріально-технічне постачання; в) управління матеріальними і супутніми їм потоками; г) мистецтво комерції; д) підприємницька діяльність.
2. Логістика як економічна наука сформувалася на основі ідеї та методів: а) військової логістики; б) математичної логіки; в) дослідження операцій; г) кібернетики.
3. Основним об'єктом вивчення логістики є: а) процеси, здійснювані торгівлею; б) матеріальні та відповідні їм інформаційні потоки; в) ринки і кон'юнктура конкретних товарів і послуг; г) економічні відносини, які виникають у процесі доставки товарів і послуг від місць виробництва до місць споживання.
4. Основоположником логістики прийнято вважати: а) Т. Левітта; б) А. Джоміні; в) П. Друкера; г) Е. Мескона.
5. Розширення інтеграційних основ логістики шляхом включення виробничого процесу відповідає етапу розвитку логістики: а) першому (60-і роки); б) другому (80-і роки); в) третьому (сьогодення); г) всім перерахованим.
6. Не відповідає сучасній концепції логістики такий принцип: а) побудова системи логістики на основі системного підходу; б) пріоритет розподілу товарів над їх виробництвом; в) встановлення максимального рівня обслуговування клієнтів; г) ведення обліку логістичних витрат уздовж всього логістичного ланцюга.
7. Не входить у комплекс логістики: а) продукт; б) споживач; в) посередник; г) витрати.
8. До глобальних завдань логістики не належить: а) створення комплексних інтегрованих систем матеріальних, інформаційних та інших потоків; б) стратегічне узгодження, планування і контроль за використанням логістичних потужностей сфер виробництва і обігу; в) постійне удосконалювання логістичної концепції в рамках обраної стратегії в ринковому середовищі; г) раціональний розподіл транспортних засобів.
9. До функцій логістики не належить: а) інтегруюча; б) стимулююча; в) результуюча; г) регулююча.
10. Забезпечення синхронізації процесів збуту, збереження і доставки продукція з орієнтацією їх на потреби ринку відображає сутність функції логістики: а) системоутворюючої; б) інтегруючої; в) регулюючої; г) результуючої.
11. Яка з перерахованих функцій є безпосередньою функцією менеджера з логістики? а) вибір транспорту; б) ринкові дослідження; в) розробка рекомендацій зі зняття з виробництва застарілої продукції; г) реклама; д) розробка рекомендацій з виробництва нових товарів.
12. За характером зон управління логістика поділяється на: а) макро- і мікрологістику; б) зовнішню і внутрішню; в) закупівельну, виробничу і розподільчу; г) комерційну і некомерційну.
13. Досліджує процеси, які протікають на регіональному, міжрегіональному, загальнонаціональному і міждержавному рівні: а) макрологістика; б) мікрологістика; в) зовнішня логістика; г) внутрішня логістика.
1. Процес придбання матеріалів 2. Формування системи складування 3. Системи регулювання запасів Задача 6. Визначити оптимальну величину виробничої партії, кількість партій протягом планового періоду та загальні витрати, використовуючи вихідні дані. Здійснити аналіз отриманих результатів. Вихідні дані:
Показники Значення 1. Постійні витрати на партію, грн 2000 2. Змінні витрати на одиницю виробу, грн/шт 10 3. Річне замовлення, шт 2500 4. Середньорічна норма витрат утримання запасів, % 30 номер варіанта р Задача 16. На підприємстві існують такі види витрат: витрати на постачання одиниці матеріалів 8,33 грн/од, річні витрати на утримання запасів 0,1 грн/од, річна потреба в матеріалі 1500 од. Визначити економічний розмір замовлення. Задача 21. На трьох складах А,В, С є 65, 80 і 105 тонн бензину відповідно. Потрібно скласти план його перевезення до чотирьох споживачів (1,2,3,4) так, щоб вони одержали необхідні 45,60,80 і 65 тонн бензину відповідно, а витрати на перевезення були мінімальними. Вартість перевезення 1 тонни бензину ( у гривнях) зі складів до споживачів зазначена в табл. табл. Склади споживачі 1 2 3 4 А 4 5 7 3 В 5 3 4 5 С 3 6 5 4
1. Поняття про логістичний ланцюжок і вплив окремих факторів на розробку логістичних ланцюжків 2. Організація зберігання та переробки вантажів на складі Задача 1 На території району розташовано 8 магазинів, які торгують продовольчими товарами, їх координати, а також місячний вантажообіг наведено в таблиці. Визначити оптимальне за витратами місце для складу, використовуючи метод визначення центру ваги Вантажообіг і координати магазинів № магазину Координати Х, км Координати Y Товарообіг, т/м 1 10 10 2 23 41 3 48 59 4 36 27 5 60 34 6 67 20 7 81 29 8 106 45 Задача 2 Підприємство закуповує деталі за ціною 25 грн. за одиницю. Річна потреба в деталях складає 4800 шт. Витрати на зберігання однієї деталі складають 5 грн., витрати на організацію одного замовлення – 100 грн. Визначити економічний розмір замовлення та сумарні річні витрати підприємства, враховуючи систему знижок постачальника Система знижок Обсяг замовлення, од Ціна за одиницю, грн 0-500 25, 500-1000 24, 1000 і більше 24, Задача 3 На графіку зображені криві витрат транспортного підприємства, Показати на графіку оптимальний матеріалопотік, при якому прибуток підприємства буде максимальним, відмітити на графіку площу, яка показує прибуток підприємства при ринковій ціні Як може вплинути на підприємство зменшення попиту на матеріалопотік? Р – ціна продукції, МС – граничні витрати на одиницю продукції MR – граничний дохід на одиницю продукції, рівний ціні В сер. – середня сума витрат на одиницю продукції Задача 4 Обґрунтувати оптимальну місткість складу за наступними вихідними даними: термін постачання – 60 днів, середньодобові витрати матеріалів – 12 од, час транспортування – 18 днів, час обробки вантажу на складі – 1 день, час оформлення замовлення – 1 день, час обробки вантажу на митниці – 4 дні Список використаної літератури
1. Напрями вибору системи обслуговування 2. Замовлення і складування матеріалів 3. Взаємозв’язок транспортного обслуговування і логістики 4. Економічна ефективність та види витрат у логістиці Список використаної літератури
Вступ………………………………………………………………………………3 1. Функції та класифікація складів……………………………………………...4 2. Система складування…………………………………………………………..8 3. Планування складських приміщень………………………………………….10 Висновки…………………………………………………………………............17 Список використаної літератури………………………………………………..18
КР «Логистика» Тема: "Вимоги до організації робочих місць та процесів на складах відповідно до існуючих державних нормативів"
Зміст Вступ 3 1. Вимоги до організації робочих місць основних категорій робітників складського комплексу 4 2. Вимоги до організації складських процесів з елементами логістики 7 Література 18 Додаток 19
Все ще гадаєш, що подивитися українською нового з всесвіту серіалів, або чекаєшь рік, два на свій улюблений серіал, то зверни увагу на сайт про tvshows - https://tvshows.com.ua/. Першим відопідає на питання про дату виходу нового сезону, наприклад про серіл Відьмак від Нетфлікс, коли вийде.